Przejdź do treści strony

Poradnie

Cennik

Cennik usług w przychodni Malvita. Przyjmujemy płatności gotówka, kartą i BLIKIEM

Badania

Oferujemy szeroki katalog badań - zapoznaj się ze szczegółami poniżej. NIE PRZEPROWADZA SCZEPIEŃ NA COVID-19

Firmy ubezpieczeniowe

NZOZ MALVITA honoruje pakiety medyczne: Enel-med Medicover Lux-Med (firmy Danfoss, BAXTER POLSKA SP. Z O.O., Mars) HMS Signal Induna Inter Partner AXA Compensa PZU Tu Zdrowie Amedica Asekuracja JP Medica Future Healthcare Polska

POZ/Lekarz rodziny

Lekarz rodzinny to specjalista, do którego kierujemy się w pierwszej kolejności, gdy coś zaczyna nam dolegać. Lekarz świadczy porady w placówce oraz w formie teleporady.

Pediatra/Lekarz rodzinny

Pediatria to dziedzina medycyny, która zajmuje się opieką medyczną niemowląt, dzieci i młodzieży. W ramach poradni wykonywane są obowiązkowe i zalecane szczepienia.

Fizjoterapia

Fizjoterapia to element rehabilitacji. Składa się na nią szereg działań, które mają na celu przyspieszyć rekonwalescencję i ułatwić Pacjentowi powrót dawnej sprawności i codziennych czynności.

Alergolog/pulmonolog

Alergologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem różnego rodzaju alergii.

Endokrynolog

Endokrynologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem oraz leczeniem zaburzeń wydzielania hormonów tj. przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.

Ginekolog

Regularne okresowe badania ginekologiczne i dbanie o profilaktykę zdrowia kobiecego pozwala uniknąć wielu schorzeń i przyczyniać się dobrego samopoczucia kobiety.

Kardiolog

Zdrowy tryb życia, dobrze zbilansowana dieta, unikanie używek, regularne uprawianie sportu to „profilaktyka w zakresie chorób kardiologicznych” odgrywająca kluczową rolę.

Neurolog

Neurologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego.

Okulista

Problemy ze wzrokiem niejednokrotnie są objawem chorób ogólnoustrojowych, w szczególności nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, chorób reumatycznych czy chorób centralnego układu nerwowego.

Radiolog

Poradnia Radiologiczna zajmuje się badaniami obrazowymi, ukazującymi wielkość i kształt poszczególnych narządów. Dzięki USG radiolog może ocenić ich stan.

Urolog

Urolog

Urologia jest dziedziną medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem wad i schorzeń układu moczowo-płciowego.

Poradnia preluksacyjna / Chirurg

Badania preluksacyjne służą wczesnemu wykrywaniu ewentualnych wad wrodzonych stawów biodrowych u noworodków i niemowląt (badanie USG stawów biodrowych).

Ortopeda

Ortopedia obejmująca m.in. wady postawy, zmiany zwyrodnieniowe, wszelkiego rodzaju stany zapalne, uszkodzenia nerwów obwodowych, schorzenia układu mięśniowego, choroby metaboliczne.

Laryngolog

Laryngologia jest dziedziną medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób uszu, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.

Dietetyk

Dietetyk przyjmuje prywatnie i na pakiety medyczne (Enel-med, PZU, LUX-MED, Signal, AXA, Asekuracja). Dietetyk na podstawie wywiadu i badań zleci indywidualną dietę i będzie kontrolował postępy w utrzymywaniu zdrowego trybu życia.