Przejdź do treści strony

Aktualności

Oferta-pracy

styczeń 31, 2023

Obecnie szukamy kandydata/tki do pracy na rejestracji medycznej

1 grudnia - Światowy Dzień AIDS

listopad 28, 2022

1 grudnia – Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień Walki z AIDS obchodzony jest z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia od 1988 roku. W tym dniu na całym świecie, także w Polsce, odbywają się różnorodne wydarzenia, których celem jest zwrócenie uwagi na wciąż aktualny problem, jakim jest zakażenie wirusem HIV oraz zachorowanie na AIDS.

Dietetyk

listopad 09, 2022

Dietetyk

Już od grudnia w przychodni Malvita będzie można skorzystać z porady Dietetyka, który na podstawie wywiadu i badań zleci indywidualną dietę i będzie kontrolował postępy w utrzymywaniu zdrowego trybu życia.

Punkt pobrań Diagnostyka

listopad 08, 2022

PUNKT POBRAŃ – DIAGNOSTYKA

NOWY Punkt Pobrań Diagnostyki. Adres: Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 19. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7:00-14:30 (pobranie materiału do 14:00), sobota 8:00-12:00.

PROFILAKTYKA - jodek potasu

październik 14, 2022

PROFILAKTYKA JODOWA

Jak działa jodek potasu? Jodek potasu podany doustnie powoduje wysycenie tarczycy nieradioaktywnym jodem. Jest to kluczowe w przypadku narażenia na skażenie radioaktywnym jodem. Podanie w odpowiednim czasie jodku potasu hamuje wychwyt popromiennego jodu ze źródeł jego emisji, jak zanieczyszczone powietrze, woda, płyny, żywność.

plakat

czerwiec 06, 2022

Kampania prozdrowotna #ŻyjDobrze

"Żyj Dobrze". To hasło przewodnie kampanii prozdrowotnej, inspirującej Polki i Polaków do wprowadzania zmian na lepsze w swoim życiu po pandemii koronawirusa.

usunięcie polipa kanału szyjki macicy

maj 10, 2022

Usuwamy polipy kanału szyjki macicy

Usunięcie polipa szyjki macicy jest zabiegiem leczniczo-diagnostycznym.

założenie wkładki wewnątrzmacicznej

maj 10, 2022

Zakładamy wkładki antykoncepcyjne

Usługa wykonywana w poradni ginekologicznej przez naszych specjalistów

plakat

kwiecień 19, 2022

„Nie trać głowy – program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi”

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej– Curie w Warszawie realizuje projekt pn.: „Nie trać głowy – program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi” współfinansowany przez Unię Europejską