Przejdź do treści strony

Aktualności

maj 30, 2023

Podpisaliśmy umowę z firmą JP MEDICA

Od 1 czerwca 2023 roku z usług przychodni Malvita będą mogli korzystać klienci JP MEDICA

oferta pracy

maj 08, 2023

ZAKOŃCZONA SUKCESEM – Rekrutacja – Praca na Rejestracji Medycznej

Dziękujemy bardzo za wzięcie udziału w rekrutacji. Informujemy, że rekrutacja dobiegła końca. Z racji na fakt, że przychodnia nieustannie się rozwija zachęcamy do śledzenie aktualności na stronie przychodni.

kwiecień 28, 2023

Europejski Tydzień Szczepień 2023

SZCZEPMY SIĘ :) WIĘCEJ NA: https://szczepienia.pzh.gov.pl/europejski-tydzien-szczepien-2023/

kwiecień 16, 2023

WSTYD SIĘ WSTYDZIĆ BEZPŁATNE, PROFILAKTYCZNE BADANIE JELITA GRUBEGO

Do badań profilaktycznej kolonoskopii w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia kwalifikują się osoby: • bez objawów klinicznych sugerujących nowotwór jelita grubego, • które nie miały wykonanej kolonoskopii w przeciągu ostatnich 10 lat, • oraz spełniają kryterium wiekowe - 50-65 lat lub • 40-49 lat posiadające krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano nowotwór jelita grubego.

marzec 29, 2023

Dietetyk

Zapraszamy na konsultacje z Dietetykiem. Przyjmuje prywatnie oraz w ramach Pakietów ubezpieczeniowych.

LIS

marzec 20, 2023

SZCZEPIENIE LISÓW P/WŚCIEKLIŹNIE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim przekazuje w załączeniu do Państwa wiadomości informację dotyczącą planowanej w dniach 25.03.2023 r. - 16.04.2023 r. akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie woj. mazowieckiego.

zaburzeń odżywiania

marzec 20, 2023

Prewencja zaburzeń odżywiania u młodzieży

Jeśli zaobserwowałeś u swojego dziecka niepokojące objawy, mogące sugerować zaburzania odżywiania, skonsultuj swoje obawy z lekarzem pierwszego kontaktu. Może on doradzić kontakt z psychiatrą i psychologiem dziecięcym.

Rak jelita grubego

marzec 20, 2023

Rak jelita grubego – żywienie i profilaktyka

Rak jelita grubego to nowotwór występujący w obrębie okrężnicy (wstępnicy, poprzecznicy, zstępnicy, esicy), zgięcia esiczo-odbytniczego, odbytnicy oraz odbytu. Jest jednym z najczęstszych nowotworów złośliwych na świecie. W Polsce stanowi 6,8% wszystkich nowotworów złośliwych u mężczyzn i 5,9% u kobiet.

Dieta

marzec 20, 2023

WIELKANOCNY E-BOOK

Bezpłatny e-book do pobrania: Zdrowa kuchnia pełna smaku na Wielkanoc. Zachęcamy do wykorzystania wskazówek dotyczących niemarnowania żywności oraz pomysłów na smaczne wielkanocne dania.